Osvětlení 

Osvětlení je pilířem naší práce. A jsme na něj samozřejmě patřičně hrdí, jelikož si zakládáme na kvalitě. Působivý design už je pro nás signifikantní, v našem sortimentu totiž najdete výhradně exkluzivní produkty. Jsme perfekcionisté, takže spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří patří ve světě designových svítidel mezi absolutní špičky.

Interiérová svítidla a jejich rozmanitost

Interiérová svítidla jsou jedním z nejdůležitějších prvků domu či bytu. Osvětlení prostoru zásadním způsobem ovlivní atmosféru vašeho domova, ale také přímo vaše rozpoložení. A samozřejmě je důležitý nejen fakt samotného světla. Zcela zásadní otázkou také je, jak ona designová svítidla rovněž vypadají. Uchvátí vás temperamentní jižanská originalita značky Ideal Lux, která svou zemi původu opravdu nezapře nebo dáte přednost luxusně působícím produktům od Linea Verdace? Belgická značka si ve světě osvětlení získala čelní příčku. Aby ne, ve svém oboru působí už od konce šedesátých let. S Massive, dceřinnou společností značky Phillips, a jejími výrobky je rozhodně též třeba počítat. Co bychom vyzvedli, to je rozhodně jejich úžasná variabilita. V případě, že se rozhodnete si je koupit, mohou to být právě ony, které vás zasvětí do tajů interiérového designu, i když s touto oblastí zatím nemáte zkušenosti. Chybu s nimi prakticky udělat nemůžete. Dají se totiž snadno včlenit téměř do jakéhokoli prostoru.

Moderní LED osvětlení a jaké výhody přináší

Nová generace svítidel, to je právě LED osvětlení. Výhody? Tak těch má hned několik. Svítit s ním budete ekonomicky a také ekologicky. Tento typ žárovek déle vydrží a při stejném výkonu poskytuje více světla. Pomyslnou korunou krásy je pak už výběr různých typů LED svítidel, která se hodí jak do interiérů pojatých v duchu romantické nostalgie starých časů, tak i do prostor svěžích, reflektujících nejnovější trendy. A své neodmyslitelné postavení mají samozřejmě také ve světě komerčního osvětlení. Na mnohých modelech se rozdíl mezi určením do bytových nebo komerčních prostor už navíc stírá. V případě, že byste se chtěli o možnostech nejen tohoto typu osvětlení přesvědčit na vlastní oči, navštivte náš showroom v Praze, kde vám rádi všechny výrobky předvedeme a zodpovíme také vaše případné dotazy.
na stránku
Zobrazuji 1 - 36 z 1450 položek
Zobrazuji 1 - 36 z 1450 položek

Recently Viewed

No products

Menu

Porovnat 0