Katalog

Pro zákazníky

Stropní svítidla 

Stropní svítidla patří ve svém odvětví k základním stavebním kamenům. Pojetí s jediným lustrem je už však poněkud překonáno. Svět stropního osvětlení je daleko pestřejší.

Typy stropního osvětlení a jak vybírat

Mohou být připevněna ke stropu celou svou plochou, pak hovoříme o takzvaných přisazených stropních svítidlech. Tento termín je vám možná dosud neznámým, ale s typickým reprezentantem jste se už jistě setkali. Jsou jím populární bodová světla. Druhým typem jsou zapuštěná. Hodí se do opravdu stroze pojatého interiéru, tam, kde by klasická stropní závěsná svítidla působila rušivým dojmem. Tím se dostáváme ke třetímu typu: Coby stropní osvětlení lze samozřejmě využít i visící variantu, která pak bude působit o něco dominantněji. A dodejme ještě, že u těchto typů stropních svítidel se také někdy používá označení lustr. A mnoho jich lze zároveň využít i jako nástěnná. Tedy budou doplňovat centrální osvětlení v závislosti na vašich dalších nárocích. Záleží samozřejmě také na barvě a intenzitě světla. Ohled berte především na velikost místnosti, kterou je potřeba osvětlit. A zcela přirozeně je nezanedbatelným důležitým aspektem také design. Uchvátí vás třeba náročné květinové motivy? Každý domov s nimi bude působit luxusně. Populární výrobce designových, nejen stropních, svítidel Ideal Lux si však připravil i decentně pojatá osvětlení klasických tvarů, která lze použít kamkoli. Poslouží dokonale například i jako světla koupelnová. Netradiční barevné varianty najdou svoje místo v dětském pokojíčku, ale samozřejmě není jejich užití nijak striktně omezeno. Budou skvěle fungovat i jako solitérní prvek v úsporně řešeném obývacím pokoji. Roli v uplatnění konkrétního modelu hrají i parametry místnosti, zejména výška stropu, ty nižší budou lépe působit v kombinaci se subtilními, nenápadnými variantami.

Moderní LED stropní svítidla

Stropní LED svítidla dokumentují, že i tato oblast prochází neustálým vývojem. Jejich provoz se vyznačuje především finanční úsporností a rovněž šetrností vůči životnímu prostředí. A i taková stropní svítidla samozřejmě lze pořídit v řadě variant, přičemž neutuchající oblibě se těší zejména klasické lustry.

A kde to všechno najdete?

V případě, že si chcete přijít naše produkty prohlédnout, můžete tak učinit v prodejně, která sídlí na Praze 9. Všechny vám ukážeme, zodpovíme dotazy a samozřejmě pomůžeme z hlediska parametrů i designu vybrat ten nejvhodnější přímo pro váš domov. Jsme rovněž schopni zajistit i montáž všech exkluzivních svítidel. A vyloučeno není ani to, že nás občas zastihnete uprostřed výprodeje, během něhož si můžete svůj vysněný nákup odnést za výhodnější cenu.
na stránku
Zobrazuji 1 - 36 z 182 položek
Zobrazuji 1 - 36 z 182 položek

Recently Viewed

No products

Menu

Porovnat 0