Katalog

Pro zákazníky

Nástěnná svítidla 

Výběr nástěnného svítidla se rozhodně nevyplatí podcenit. Světlo hlavní doplní, ale to neznamená, že by snad bylo méně důležité. Mnohde skvěle úlohu svítidla centrálního zastoupí, například v menších místnostech, kde nejsou na osvětlení tak vysoké nároky.

Jak vybrat nástěnné osvětlení

Nástěnné osvětlení je vhodné tehdy, když zkrátka potřebujete více světla a jediný zdroj prostor osvětlit nezvládne. Lustr v tomto směru nemusí být dostačující. V tom případě je řešením nástěnná varianta. A současně uspoří místo všude tam, kam se klasická stojací lampa prostě nevejde. Rovněž jsou i bezpečnější, nehrozí jejich zborcení dětmi nebo domácími mazlíčky. Nástěnná svítidla poslouží nejen do ložnice či obývacího pokoje, kde je potřeba vidět například na čtení. Osvětlí i příliš tmavou chodbu, když se chcete ještě na poslední chvíli zkontrolovat v zrcadle. V tom případě volte to se studenou barvou světla. Pro odpočinek zase lépe poslouží příjemné teplé osvětlení. A díky svojí odolnosti se nástěnná svítidla hodí i do koupelny, což je poměrně dosti náročné prostředí. Záleží pochopitelně i na designu. Tedy lépe řečeni, spíše na vašem vkusu v tomto směru. Je samozřejmě příjemné dbát na sladění. Byť tedy ne zcela nezbytné. Co třeba sáhnout pro inspiraci až do časů našich praprababiček a vybavit si svůj domov v retro stylu? O tom, co je vintage a co už je retro, se vedou poměrně vášnivé spory. Jedna z (mnoha) definic konstatuje, že retro jsou prvky nové, leč minulostí inspirované, kdežto vintage je zkrátka to, co je původní. Necháme na vás, k čemu se přikloníte. My bychom si dovolili jen konstatovat, že oběma stylům je vlastní pojetí příjemného a útulného domova dýchajícího vlídností. Kdybyste si přece jen nebyli zcela jisti, co vlastně zvolit, máme pro vás ještě jednu jednoduchou radu. Zkrátka za námi přijďte do našeho showroomu v Praze. Poradíme vám a pomůžeme z naší exkluzivní nabídky vybrat originální nástěnné osvětlení přesně na míru vašim potřebám.

Žhavá novinka: Nástěnné LED svítidlo

Abychom byli hned na úvod přesní: LED svítidlo vlastně má do žhavé novinky v doslovném slova smyslu poněkud daleko. Mezi jednu z jeho hlavních předností totiž patří i to, že neprodukuje teplo. K dalším výhodám lze rozhodně přidat dlouhou životnost a nízké náklady na provoz. Bez obav si tak nástěnné LED svítidlo můžete dopřát všude tam, kde je zapotřebí.
na stránku
Zobrazuji 1 - 36 z 263 položek
Zobrazuji 1 - 36 z 263 položek

Recently Viewed

No products

Menu

Porovnat 0