Bytové doplňky a textil 

Když se snažíte vymalovat pokoj v domění, že zoufale potřebuje inspirativní nový vzhled, nemusíte hned utrácet za komplet nový nábytek - ve skutečnosti vše, co potřebujete, je několik bytových doplňků a místnost se okamžitě oživí . Přesto že jsou často malé, mohou domácí dekorace zasadit mocný úder nudě a rychle změnit unilou místnost na dobře navržený prostor hodný obálek časopisů. Existuje široká škála produktů, na výběr, tak použijte naše tipy, jak nejlépe začlenit doplňky právě do Vašeho prostoru!
 • Mozaiky
  Mozaiky
  Mozaika patří mezi oblíbenou volbu při obkládání koupelen. Navíc ji můžete použít kdekoliv v interiéru. Trendem jsou mozaiky z provedení přírodního kamene.
 • Nádobí
  Nádobí
  Pokud jde o zábavu, je to všechno o stolování. O detailech - talíře, šálky a příbory, sklenice, stolní běhoun.. to vše rozhoduje o tom, zda se Váš večírek nebo večeře podaří či nikoliv. Existuje mnoho různých způsobů, jak předělat prostírání, včetně investic do nových setů, příborů a skla. Zde je výběr a inspirace toho nejlepšího, jak můžete vybrat nové nádobí a výzdobu před hostováním tak, aby bylo každé Vaše pohoštění jedinečné!
 • Vazy
  Vazy
  Vazy doplňují prostor každého interiéru, tváří atmosféru domova a plní estetickou funkci. Vyberte si z naší široké nabídky a navíc osobitý interiérový design pomocí doplnku od interiori.
 • Svícny
  Svícny
  Je to čas svíček a svícnů. Svícen je působivým doplňkem v interiéru. Svícny vdechnou do každého interiéru teplo.
 • Dekorační taliře
  Dekorační taliře
  Stylové dekorační talíře v INTERIORI. Dekorační talíře mají širokou možnost využítí. Máme v nabídce krásné kousky z muranskeho skla.
 • Muránske sklo
  Muránske sklo
  Jedinečné kousky z originálního Muránského skla. Všechno skladem na prodejnně INTERIORI. Vazy, dekorační talíře, doplňky do interiéru. Umělecké sklo je něco originálního. Vždy by mělo být dokonale technologicky zpracované a je na něm znát lidský otisk ruční práce. Umělecké sklo je krásné s vysokou kvalitou neopakovatelného designu a dává vyniknout barvě, tvaru a světlu. U nás v Interiori prodáváme jen originální kousky z muránského skla, které jsou nenapodobitelné. Největším bonusem je, že tyto krásné kousky můžete využít i při běžném používání.
 • Polštaře a deky
  Polštaře a deky
  I když často nedáváme starému nábytku šanci a chceme jej nahradit novějšími kousky a trendovými modely, někdy stačí kvalitní kus jen poupravit. Nové textilie můžou snadno změnit vzhled a dojem z vaší jídelny, obývacího pokoje nebo domácí pracovny, což je důvod, proč je populární DIY alternativou k novému nábytku. Pro ty z Vás, kteří se nechtějí pouštět do žádných svépomocných úprav máme také řešení. V naší nabídce existuje mnoho textilu různých textur, barvev a vzorů, včetně bavlny, kůže ,lnu , hedvábí, vlny a polyesteru. To, co doplňuje váš pokoj, je dekor. Nahlédněte do nabídky našeho textilního zboží od prostírání, přes koberce, až po nábytek.
 • Obrazy
  Obrazy
  Obrazy do bytu, jako dekorace vašeho interiéru.
na stránku
Zobrazuji 1 - 36 z 46 položek
Zobrazuji 1 - 36 z 46 položek

Recently Viewed

No products

Menu

Porovnat 0