Nábytek podle použití 

Elegantní ložnice v jednom stylu nebo stylový jídelní set. Všechno najdete v nabídce od INTERIORI - nábytek do obývacího pokoje, do dětského pokoje nebo do jidelny.
 • Do kuchyně a jidelny
  Do kuchyně a jidelny
  Designový nábytek do jidelny. Značkový nábytek v nabídce od INTERIORI.
 • Do obývacího pokoje
  Do obývacího pokoje
  Ať už si užíváte večerní sešlost s rodinou nebo se bavíte s hosty během večírku, neexistuje lepší místo, kde se scházet s rodinou a přáteli, než obývací pokoj. Věrný svému jménu, je to prostor, kde vy a Vaše rodina můžete skutečně žít; můžete sledovat filmy, číst si, a možná si udělat i nějakou tu domácí práci. Jako ústřední bod domova, by měl být obývací pokoj místem nabízející pohodlí, s útulným krbem, praktickým a funkčním nábytkem a samozřejmě našimi blízkými. Vzhledem k tomu, že je to místo, kde trávíme většinu času, je důležité, abychom si ho opravdu zamilovali. Nechte se inspirovat našimi obývacími pokoji.
 • Do ložnice
  Do ložnice
  S rušným životem plným rodiny, přátel a práce, je naše ložnice často místem, kam se uchylujeme k relaxaci a úniku od každodenního shonu. Pokud je zařízena dobře, stane se ložnice místem beze stresu. Soukromým útočištěm plným uklidňujících barev, s pohodlnými postelemi a načechranými polštáři. Navození správné atmosféry je často problémem, zejména když mají přednost děti, ale i rychlá změna může snadno vyřešit i ty nejvíce problémové prostory.
 • Do dětského pokoje
  Do dětského pokoje
  Kvalitní a praktický nábytek do dětského pokoje. Design a spokojenost.

Recently Viewed

No products

Menu

Porovnat 0