Naše projekty

Zaobíráme se především bytovým designem. Nejlépe za vše hovoří ukázky. Jak vidíte, nebráníme se ani modernímu stylu v přísně klasickém duchu, ale bez problémů zrealizujeme i bydlení v jemném doteku vintage. Retro atmosféra vykouzlí útulný dojem. Víte, že příjemný venkovský styl lze bez potíží přenést i do bytu uprostřed velkoměsta? Zařídíme vám vaši soukromou oázu odpočinku. Díky našim zkušenostem se pohybujeme ve světě bytového designu vždy s lehkostí. Důležitý pro nás však u každého projektu je punc osobitosti.

To nám umožní použití designových bytových doplňků. Ty vždy věrně reflektují váš vkus nebo momentální náladu, dají se totiž velmi snadno vyměnit bez dalších složitých stavebních úprav vašeho domova. Do každého bytu vnesou rodinnou atmosféru a zároveň jedinečný otisk vašeho já. A designové doplňky vyhoví vkusu každého z vás. Dovolte si být nároční. Své místo si najdou všude, hodí se nejen do kuchyně, ale také například do dětského pokoje. Polštáře budou přímo vábit k pohodlnému odpočinku. Potěší motivy se čtyřnohými mazlíčky nebo třeba měkké mazlivé materiály jako kožešina. S jejich výběrem vám rovněž poradíme. Stylově to zkrátka lze pojmout doslova už od plenek. 

Designové doplňky nejen k vám domů

Designové doplňky jsou všudypřítomné. Do portfolia pracovních zkušeností týmu Interiori patří i design hotelů, aby se vám příjemně bydlelo také na cestách. Budete se doslova cítit jako doma. Konec s neosobním prostředím čtyř holých stěn připomínajících strohou celu. Na naše nápady můžete ale narazit, i když se od svého domova zase tolik nevzdálíte.

S nezaměnitelným návrhářským rukopisem Interiori se můžete setkat také v designu obchodů. Komerční prostory patří totiž rovněž do oboru naší činnosti. A proč nepotěšit najednou hned několik smyslů? Chuť, čich a zároveň zrak? K dobrému jídlu a pití patří také útulné a esteticky přitažlivé prostředí. Až budete příště trávit příjemný večer s přáteli, partnerem nebo svou rodinou, rozhlédněte se dobře. Design třeba právě zrovna vaší oblíbené restaurace jsme možná navrhli také.

Interiér


Recently Viewed

No products

Menu

Porovnat 0